Beata Jarczewska-Głośnicka

 

Beata Jarczewska

 

Beata Jarczewska-Głośnicka - lekarz stomatolog.

Ukończyła Oddział Stomatologiczny Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny). Po uzyskaniu specjalizacji ze stomatologii ogólnej otworzyła własną praktykę stomatologiczną. Podążając za najnowszymi trendami
w stomatologii, zapewnia swoim pacjentom wysoki komfort leczenia, zawsze na pierwszym miejscu stawiając dobro pacjenta. W pracy obok profesjonalizmu, przede wszystkim ważna jest dla niej relacja z pacjentem. Empatia, wrażliwość na drugiego człowieka oraz zwyczajna ludzka życzliwość, przychodzi jej z pomocą w tworzeniu relacji opartych na zaufaniu. Jest osobą otwartą i przyjaźnie nastawioną do pacjentów, a jej osobisty urok sprawia, że wszyscy czują się komfortowo w trakcie wizyty.

Troskliwa opieka, ciepły uśmiech, życzliwość i profesjonalizm to zasady, jakimi kieruje się w swojej codziennej pracy. Nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę aktywnie uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i seminariach. W codziennej pracy wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt i techniki: mikroabrazję, ozon, ultradźwięki, radiowizjografię, włókno szklane, nanocząstki złota i srebra. Pracę zawodową stara się łączyć z rozwojem naukowym. Jest autorką i współautorką kilku publikacji naukowych i prac poglądowych zamieszczanych w pismach specjalistycznych. Jako kierownik zakładu prowadzi staże podyplomowe i szkolenia młodych lekarzy dentystów. Będąc opiekunem lekarzy stażystów chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodym pokoleniem.